Din flexibla kommunikationsbyrå i Stockholm

Låt oss vara ärliga, smart kommunikation är inte den som är dyrast, mest högljudd eller creddigast, utan den som utgår från era och er målgrupps utmaningar. Vi lever i en tid av digitalisering som inneburit att våra konsumtionsmönster och beteenden står under konstant förändring. Vikten av att kunna möta kunden, på kundens villkor har aldrig varit viktigare.

Hur allt började…

När Holy Comms startade 2019 fanns det behov av en helt ny typ av kommunikationsbyrå, och det gör det fortfarande. I en tid då varje företag måste vara sitt eget mediehus, ställer det helt nya krav på hur man kommunicerar. Du har säkert märkt att vilken typ av kommunikation du behöver ändras över tid, det är därför du behöver en lika flexibel kommunikationsbyrå för att driva försäljning effektivt.

Holy Comms är en marketing as a service-byrå. Vi tar inspiration från techvärlden, där man utmanar konventioner och inte är rädd för förändring.

och fortsätter…

Apropå det, så har vi sedan start vuxit från en person till över 33 fantastiska medarbetare, så på Sveavägen 47 hittar du allt från strateger, designers, skribenter, fotografer, filmare, PR-specialister till projektledare, alla med sin unika kompetens. I takt med att vi växer, lägger vi till fler och fler tjänster i vår Holy Menu, för att just du ska nå ut med ditt budskap på ett effektivt sätt.

Vi erbjuder kommunikation till fast pris varje månad. Du vet vad du betalar för, vi har kort uppsägningstid och du får tillgång till ett brett utbud av kommunikationstjänster och kompetenser.

Så när ses vi?

TEAM

Fredrik Kruse Holy Comms kommunikationsbyrå

Fredrik Kruse

CEO
fredrik@holycomms.se
Lisa Kruse Holy Comms kommunikationsbyrå

Lisa Kruse

Founder
lisa@holycomms.se
Björn Kapstö Holy Comms kommunikationsbyrå

Björn Kapstö

Chief Commercial Officer
bjorn@holycomms.se
Anna Calleberg Holy Comms kommunikationsbyrå

Anna Calleberg

CMO & Client Director
anna@holycomms.se

Peter Söderlind

Commercial
peter@holycomms.se
Adam Alberius Holy Comms kommunikationsbyrå

Adam Alberius

Head of Video Creative & Motion
adam@holycomms.se
Linnea Carlgren Holy Comms kommunikationsbyrå

Linnea Carlgren

Head of Creative & Client Director
linnea@holycomms.se

Anton Mannerdahl

Lead Motion Design
anton.mannerdahl@holycomms.se

Rikard Lindholm

Client Director
rikard@holycomms.se
Frida Krafft

Frida Krafft

Creative – Design
frida@holycomms.se
Hanna Bengtsson

Hanna Bengtsson

Creative – Editorial
hanna@holycomms.se

Vilma Heimer

Creative – Copywriter
vilma@holycomms.se
Philip Karlsson Holy Comms kommunikationsbyrå

Philip Karlsson

Chief Product Officer & Strategist
philip@holycomms.se
Leon Burling Holy Comms kommunikationsbyrå

Leon Burling

Strategist
leon@holycomms.se
Anton Blanck

Anton Blanck

Strategist & Product Owner Strategy
anton@holycomms.se
Amanda Rivas Holy Comms kommunikationsbyrå

Amanda Rivas

Client Director
amanda@holycomms.se
Anna Hjukström Holy Comms kommunikationsbyrå

Anna Hjukström

Client Director
anna.hjukstrom@holycomms.se

Marvin Hansson

Client Director
marvin@holycomms.se

Alexandra Bergman

Creative: PR Consultant
alexandra.bergman@holycomms.se

Anna Mathilda Persson

Creative: PR Consultant
annamathilda.persson@holycomms.se

Linn Sjölund

Client Director
linn@holycomms.se

Sofie Murphy

Client Director
sofie@holycomms.se
Alexandra Håkansson Holy Comms kommunikationsbyrå

Alexandra Håkansson

Creative – Editorial
alexandra@holycomms.se

Gustaf Juhlin

Creative – Film & Photo
gustaf@holycomms.se
Engla Jonsson Alexandra Håkansson Holy Comms kommunikationsbyrå

Engla Jonsson

Creative – Editorial (Föräldraledig)
engla@holycomms.se
Felicia Henriksson Alexandra Håkansson Holy Comms kommunikationsbyrå

Felicia Henriksson

Creative – Copywriting & Product Owner Copywriting
felicia@holycomms.se
Maja Haglund Holy Comms kommunikationsbyrå

Maja Haglund

Creative – Design
maja.haglund@holycomms.se
Malin Jansson Holy Comms kommunikationsbyrå

Malin Jansson

Creative – Design
malin@holycomms.se

Mariah Hellman

Client Director
mariah@holycomms.se
Thea Fidjeland Holy Comms kommunikationsbyrå

Thea Fidjeland

Creative – Design Lead
thea@holycomms.se
Holy Comms Roberto Karlsson

Roberto Karlsson

Creative – Film & Photo
roberto@holycomms.se

Lisa Dalhgren

Client Director (Föräldraledig)
lisa.dahlgren@holycomms.se

Ses på en kaffe?

Säg hej så tar vi det därifrån!

Fyll i snabbformuläret här under eller nå oss på:
+46 (0) 70 945 07 06 eller fredrik@holycomms.se

Följ oss!