Din flexibla kommunikationsbyrå i Stockholm

Låt oss vara ärliga, smart kommunikation är inte den som är dyrast, mest högljudd eller coolast, utan den som utgår från era och er målgrupps utmaningar. Vi lever i en tid av digitalisering som inneburit att våra konsumtionsmönster och beteenden står under konstant förändring. Vikten av att kunna möta kunden, på kundens villkor har aldrig varit viktigare.

Hur allt började…

När Holy Comms startade 2018 fanns det behov av en helt ny typ av kommunikationsbyrå, och det gör det fortfarande. I en tid då varje företag måste vara sitt eget mediehus, ställer det helt nya krav på hur man kommunicerar. Du har säkert märkt att vilken typ av kommunikation du behöver ändras över tid, det är därför du behöver en lika flexibel kommunikationsbyrå för att driva försäljning effektivt.

Holy Comms är en marketing as a service-byrå. Vi tar inspiration från techvärlden, där man utmanar konventioner och inte är rädd för förändring.

och fortsätter…

Apropå det, så har vi sedan start vuxit från en person till över 30 fantastiska medarbetare, så på Sveavägen 47 hittar du allt från strateger, designers, skribenter, fotografer, filmare, PR-specialister till projektledare, alla med sin unika kompetens. I takt med att vi växer, lägger vi till fler och fler tjänster i vår Holy Menu, för att just du ska nå ut med ditt budskap på ett effektivt sätt.

Vi erbjuder kommunikation till fast pris varje månad. Du vet vad du betalar för, vi har kort uppsägningstid och du får tillgång till ett brett utbud av kommunikationstjänster och kompetenser.

Så när ses vi?

TEAM

Fredrik Kruse Holy Comms kommunikationsbyrå

Fredrik Kruse

CEO
fredrik@holycomms.se
Lisa Kruse Holy Comms kommunikationsbyrå

Lisa Kruse

Founder
lisa@holycomms.se
Holy Comms kommunikationsbyrå

Björn Kapstö

Chief Commercial Officer
bjorn@holycomms.se
Matilde Eliasson Holy Comms kommunikationsbyrå

Matilde Eliasson

Head of Sales
matilde@holycomms.se
Linda Widengard

Linda Widengård

VP Sales & Marketing
linda@holycomms.se
Sara Cederlöf Holy Comms kommunikationsbyrå

Sara Cederlöf Löfqvist

Client Director
sara@holycomms.se
Mia Berg Holy Comms kommunikationsbyrå

Mia Berg

Head of Creative
mia@holycomms.se
Alexandra Stjarnborg Holy Comms kommunikationsbyrå

Alexandra Stjärnborg

Head of Strategy
alexandra@holycomms.se
Philip Karlsson Holy Comms kommunikationsbyrå

Philip Karlsson

Chief Product Officer & Strategist
philip@holycomms.se
Anton Blanck

Anton Blanck

Strategist & Product Owner Strategy
anton@holycomms.se
Amanda Rivas Holy Comms kommunikationsbyrå

Amanda Rivas

Client Director
amanda@holycomms.se
Holy Comms kommunikationsbyrå

Frida Åberg

Client Director
Börjar snart!
Elsa Skagersten Holy Comms kommunikationsbyrå

Elsa Skagersten

Client Director
elsa@holycomms.se
Jennifer Sumar Holy Comms kommunikationsbyrå

Jennifer Sumar

Client Director
jennifer@holycomms.se
Linnea Carlgren Holy Comms kommunikationsbyrå

Linnea Carlgren

Client Director
linnea@holycomms.se
Sara Andersson Holy Comms kommunikationsbyrå

Sara Andersson

Client Director
sara.andersson@holycomms.se
Anna Calleberg Holy Comms kommunikationsbyrå

Anna Calleberg

Head of Client Direction & Strategist
anna@holycomms.se
Holy Comms kommunikationsbyrå

Sofie Murphy

Client Director
Börjar snart!
Maja Kvamme Holy Comms kommunikationsbyrå

Maja Kvamme

PR Manager & Product Owner PR
maja@holycomms.se
Maja Haglund Holy Comms kommunikationsbyrå

Maja Haglund

Creative – Design
maja.haglund@holycomms.se
Malin Jansson Holy Comms kommunikationsbyrå

Malin Jansson

Creative – Design
malin@holycomms.se
Holy Comms kommunikationsbyrå

Matilda Sandå

Creative – Editorial
matilda@holycomms.se
Holy Comms kommunikationsbyrå

Mikael Vemmenby

Creative – Film & Photo
Börjar snart!
Thea Fidjeland Holy Comms kommunikationsbyrå

Thea Fidjeland

Creative – Design & Product Owner Design
thea@holycomms.se
Holy Comms kommunikationsbyrå

Roberto Karlsson

Creative – Film & Photo
Börjar snart!
Adam Alberius Holy Comms kommunikationsbyrå

Adam Alberius

Creative – Film & Photo & Product Owner Film & Photo
adam@holycomms.se
Alexandra Håkansson Holy Comms kommunikationsbyrå

Alexandra Håkansson

Creative – Editorial
alexandra@holycomms.se
Ellen Lenander Alexandra Håkansson Holy Comms kommunikationsbyrå

Ellen Lenander

Creative – Design
ellen@holycomms.se
Engla Jonsson Alexandra Håkansson Holy Comms kommunikationsbyrå

Engla Jonsson

Creative – Editorial
engla@holycomms.se
Felicia Henriksson Alexandra Håkansson Holy Comms kommunikationsbyrå

Felicia Henriksson

Creative – Editorial
felicia@holycomms.se
Hampus Hörnlund Alexandra Håkansson Holy Comms kommunikationsbyrå

Hampus Hörnlund

Creative – Editorial
hampus@holycomms.se

Ses på en kaffe?

Säg hej så tar vi det därifrån!

Fyll i snabbformuläret här under eller nå oss på:
+46 (0) 70 945 07 06 eller fredrik@holycomms.se

Följ oss!