Engla Jonsson Alexandra Håkansson Holy Comms kommunikationsbyrå

Engla Jonsson

Creative – Editorial (Föräldraledig)
engla@holycomms.se
Felicia Henriksson Alexandra Håkansson Holy Comms kommunikationsbyrå

Felicia Henriksson

Creative – Copywriting & Product Owner Copywriting
felicia@holycomms.se
Maja Haglund Holy Comms kommunikationsbyrå

Maja Haglund

Creative – Design
maja.haglund@holycomms.se
Malin Jansson Holy Comms kommunikationsbyrå

Malin Jansson

Creative – Design
malin@holycomms.se

Mariah Hellman

Client Director
mariah@holycomms.se
Thea Fidjeland Holy Comms kommunikationsbyrå

Thea Fidjeland

Creative – Design Lead
thea@holycomms.se
Holy Comms Roberto Karlsson

Roberto Karlsson

Creative – Film & Photo
roberto@holycomms.se

Lisa Dalhgren

Client Director (Föräldraledig)
lisa.dahlgren@holycomms.se
Alexandra Håkansson Holy Comms kommunikationsbyrå

Alexandra Håkansson

Creative – Editorial
alexandra@holycomms.se

Gustaf Juhlin

Creative – Film & Photo
gustaf@holycomms.se

Linn Sjölund

Client Director
linn@holycomms.se

Sofie Murphy

Client Director
sofie@holycomms.se

Alexandra Bergman

Creative: PR Consultant
alexandra.bergman@holycomms.se

Anna Mathilda Persson

Creative: PR Consultant
annamathilda.persson@holycomms.se
Anna Hjukström Holy Comms kommunikationsbyrå

Anna Hjukström

Client Director
anna.hjukstrom@holycomms.se

Marvin Hansson

Client Director
marvin@holycomms.se
Amanda Rivas Holy Comms kommunikationsbyrå

Amanda Rivas

Client Director
amanda@holycomms.se
Anton Blanck

Anton Blanck

Strategist & Product Owner Strategy
anton@holycomms.se
Leon Burling Holy Comms kommunikationsbyrå

Leon Burling

Strategist
leon@holycomms.se
Philip Karlsson Holy Comms kommunikationsbyrå

Philip Karlsson

Chief Product Officer & Strategist
philip@holycomms.se