Hampus Hörnlund Alexandra Håkansson Holy Comms kommunikationsbyrå

Hampus Hörnlund

Creative – Editorial
hampus@holycomms.se
Maja Kvamme Holy Comms kommunikationsbyrå

Maja Kvamme

PR Manager & Product Owner PR
maja@holycomms.se
Maja Haglund Holy Comms kommunikationsbyrå

Maja Haglund

Creative – Design
maja.haglund@holycomms.se
Malin Jansson Holy Comms kommunikationsbyrå

Malin Jansson

Creative – Design
malin@holycomms.se

Matilda Sandå

Creative – Editorial
matilda@holycomms.se

Mariah Hellman

Client Director
mariah@holycomms.se
Thea Fidjeland Holy Comms kommunikationsbyrå

Thea Fidjeland

Creative – Design & Product Owner Design
thea@holycomms.se
Holy Comms Roberto Karlsson

Roberto Karlsson

Creative – Film & Photo
roberto@holycomms.se

Lisa Dalhgren

Client Director
lisa.dahlgren@holycomms.se
Adam Alberius Holy Comms kommunikationsbyrå

Adam Alberius

Creative – Film & Photo & Product Owner Film & Photo
adam@holycomms.se
Victoria Soto Runevall Holy Comms kommunikationsbyrå

Victoria Soto Runevall

Creative – Design
victoria@holycomms.se
Alexandra Håkansson Holy Comms kommunikationsbyrå

Alexandra Håkansson

Creative – Editorial
alexandra@holycomms.se

Gustaf Juhlin

Creative – Film & Photo
gustaf@holycomms.se
Engla Jonsson Alexandra Håkansson Holy Comms kommunikationsbyrå

Engla Jonsson

Creative – Editorial
engla@holycomms.se
Felicia Henriksson Alexandra Håkansson Holy Comms kommunikationsbyrå

Felicia Henriksson

Creative – Copywriting & Product Owner Copywriting
felicia@holycomms.se

Sofie Murphy

Client Director
sofie@holycomms.se
Linnea Carlgren Holy Comms kommunikationsbyrå

Linnea Carlgren

Client Director
linnea@holycomms.se
Jennifer Sumar Holy Comms kommunikationsbyrå

Jennifer Sumar

Client Director
jennifer@holycomms.se

Alexandra Bergman

Creative: PR Consultant
alexandra.bergman@holycomms.se
Anna Hjukström Holy Comms kommunikationsbyrå

Anna Hjukström

Client Director & Creative – Editorial
anna.hjukstrom@holycomms.se